SUPER BALL

Засіб, який найшвидше і найнадійніше виявляє протікання газу в механізмах під тиском (бойлерах, печах, обігрівачах, трубопроводах).

Опис

  • ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВСІХ ГАЗІВ
  • БЕЗФРЕОННИЙ
  • ВИЯВЛЯЄ МІКРО ПРОТІКАННЯ
  • ГУСТА ПІНА
  • АЗОТ, ВУГЛЕКИСЛОТА, СТИСНЕНЕ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНІ УСТАНОВИ

Характеристики

Super Ball – це засіб, який найшвидше і найнадійніше виявляє  протікання газу в механізмах під тиском (бойлерах, печах, обігрівачах, трубопроводах). Він також виявляє мікро дефекти. Підходить для горючих і негорючих газів (азот, вуглекислота, стиснене повітря, холодильні установки). Розпилювати з відстані 20 см, в місцях, де є протікання, з’являться бульбашки.

Використовувати тільки на зовнішній стороні газових мереж. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані 20 см. Використовуйте тільки потрібну кількість засобу. 

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400/500 мл нетто – 12 шт. у картонному ящику.