TAKTER® 310

Спрей-антистатик видаляє електростатичні заряди з таких поверхонь як тканина, пластик, гума, деревина, алюміній, сталь, кераміка.

Опис

  • СПРЕЙ-АНТИСТАТИ
  • ВИДАЛЯЄ ЕЛЕКТРОСТАТИЧНІ ЗАРЯДИ З РІЗНОМАНІТНИХ ПОВЕРХОНЬ
  • ЗБЕРІГАЄ ПОВЕРХНЮ ЧИСТОЮ НА ДОВГИЙ ЧАС
  • НЕ МІСТИТЬ СИЛІКОНУ

Характеристики

Спрей-антистатик видаляє електростатичні заряди з таких поверхонь як тканина, пластик, гума, деревина, алюміній, сталь, кераміка. Після використання поверхня залишається чистою і без забруднень на довгий час, порівняно з поверхнею, яка очищена звичайним очисним засобом. Підходить для очищення і антистатики: одягу, екранів, сканерів, комп’ютерів, робочих столів, панелей приладів, столів, пластикових частин і ін.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність, навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких джерел вогню. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Рівномірно розпилювати на відстані приблизно 20 см. 

Упакування

Аерозольний балон 400 мл нетто. 12 балонів у картонному ящику.