SILTEL

Поліруючий спрей на основі силікону та воску.

Опис

  • ПОЛІРУЄ РАМИ ВЕЛОСИПЕДІВ ТА МОТОЦИКЛІВ
  • ЗАХИЩАЄ ВІД ОКИСНЕННЯ

Характеристики

Поліруючий спрей на основі силікону та воску. Полірує і захищає рами велосипедів, мотоциклів, скутерів від окиснення під впливом атмосферних явищ. Стійкий до вологи.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 25 см. Натирати насухо з допомогою чистої м’якої ганчірки. Працювати  в добре вентильованому приміщенні при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. 

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 200 мл. нетто – 12 шт. у картонному ящику.