PULITEX

Опис

  • ОБЕЗЖИРЮВАЧ – ДЕТЕРГЕНТ
  • УСУВАЄ СЛІДИ КЛЕЮ
  • ЗАХИЩАЄ ВІД ІРЖІ

Характеристики

Спрей для очищення швейних і вишивальних машин. Даний спрей обезжирює та очищує робочі столи, голки, усуває сліди клею з поверхні машини. Розбоковує  заржавілі механізми та покращує їх діяльність. Захищає від іржі механічні частини.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати безпосередньо на плями з відстані – 10 см і зачекати кілька хвилин. Залишки видалити за допомогою щіточки. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні.

Упакування

Аерозольний балон – 400 мл. нетто. 25 шт. у картонному ящику.