PULITEL

Детергент в спреї для рам

Опис

  • ОЧИЩУЄ РАМИ ВЕЛОСИПЕДІВ ТА МОТОЦИКЛІВ
  • УСУВАЄ СЛІДИ ЗМАЗОК, СМОЛ, КЛЕЇВ
  • ЗАХИЩАЄ ВІД ОКИСНЕННЯ

Характеристики

Очищувач в спреї на основі розчинників, що повільно випаровуються. Використовується для очищення: рам велосипедів і  мотоциклів, механічних деталей, частин двигуна, спиць та бандажів колес. Усуває: забруднення, змазки, болото, смоли, клей, наклейки. Містить домішки, що захищають оброблені деталі від  окиснення та вологості.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 25 см. При необхідності витріть сухою ганчіркою. Працювати  в добре вентильованому приміщенні при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів.

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400 мл. нетто – 12 шт. у картонному ящику.