STARTER APRIMAGLIA

Усуває сліди фарб, клеїв, липких плівок, наклейок, фломастерів та фарб з металів, картону, пластику, дерева.

Опис

  • ШВИДКИЙ ОЧИЩУВАЧ МЕТАЛЕВИХ, ПЛАСТИКОВИХ, ДЕРЕВ’ЯНИХ, КАРТОННИХ ПОВЕРХОНЬ
  • ВІДКРИВАЄ КОМІРКИ СИТА, ЗАБЛОКОВАНІ ЗАСОХЛОЮ ФАРБОЮ ПРИ ТРАФАРЕТНОМУ ДРУЦІ
  • УСУВАЄ СЛІДИ КЛЕЇВ, ФАРБИ, НАКЛЕЙОК, ФЛОМАСТЕРІВ, ГРАФІТІ

Характеристики

Очищувач  на основі розчинників,що повільно  випаровуються.

Усуває сліди фарб, клеїв, липких плівок, наклейок, фломастерів та фарб з металів, картону, пластику, дерева. Перед застосуванням для очистки пофарбованих поверхонь протестуйте продукт на непоміному місці: залиште діяти на кілька секунд і видаліть.

Застосовується в трафаретному друці для відкривання комірок сита, що заблоковані засохлою фарбою. Діє швидко і ефективно, що дозволяє відразу ж друкувати, уникнувши шкідливого очищення сита за допомогою розчинників. Достатньо розпилити тонку плівку на закриті комірки і сито знову відкривається. Завдяки спеціальній формулі вживається з усіма видами фарб, за винятком засохлих товстих відкладень, утворених оксидаційними або каталізаційними фарбами. Активація відбувається негайно.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати безпосередньо на поверхню, що обробляється. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні.

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 500 мл. нетто. 25 шт. у картонному ящику