PULIFREN

Очищувач для гальм в спреї

Опис

  • ОЧИЩУЄ ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ
  • НЕ ЗАЛИШАЄ ЖИРНИХ РОЗВОДІВ
  • НЕ ПОШКОДЖУЄ ГУМУ І ПЛАСТИК

Характеристики

Очищувач на основі розчинників, що швидко випаровуються. Використовується для очищення гальмівних дисків і заготовок від мастил, змазок,  накипів, смоли, інкрустацій. Має дуже сильний розпилювач, який негайно усуває бруд. Швидко випаровується, не залишаючи жирних розводів. Не пошкоджує матеріалів з гуми і пластику. Також підходить для зовнішнього очищення двигунів. Містить домішки, які усувають неприємні звуки, що виникають при терті металів.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати безпосередньо на поверхню, що обробляється. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні.

Упакування

Аерозольний балон, 400 мл. нетто. 12 шт. у картонному ящику; каністрах 5/25 л.