METACLEAN

Сухий очищувач та знежирювач в спреї на основі розчинників, що швидко випаровуються.

Опис

  • СУХИЙ ОЧИЩУВАЧ
  • ОЧИЩУЄ ЗАЛІЗНІ, СТАЛЕВІ, АЛЮМІНІЄВІ І ПЛАСТИКОВІ ПОВЕРХНІ
  • РОЗЧИНЯЄ ЖИРИ, ЗАБРУДНЕННЯ
  • НЕ ЗАЛИШАЄ РОЗВОДІВ

Характеристики

Сухий очищувач та знежирювач в спреї на основі розчинників, що швидко випаровуються. Використовується для очищення залізних, сталевих, алюмінієвих і пластикових поверхонь. Розчиняє мастила, жири, смолу,  забруднення, наліт. Не залишає жирних розводів.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати безпосередньо на поверхню, що обробляється. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні.

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400 мл. нетто.