PULIMAK®

Спрей для видалення плям на основі сильнознежирюючих розчинників і порошків.

Опис

  • УСУВАЄ ВСІ ВИДИ ПЛЯМ
  • ВИСОКА АБСОРБУЮЧА ДІЯ
  • ШВИДКО СОХНЕ
  • РОЗПИЛЮЄТЬСЯ НА ПЛЯМУ
  • НЕ МІСТИТЬ ФРЕОНІВ
  • НЕ ЗАЛИШАЄ БІЛИХ ОРЕОЛІВ

Характеристики

Спрей для видалення плям на основі сильнознежирюючих розчинників і порошків. Утворює білий пилок, що усуває плями від жиру, олив, соку, фарби, помади з будь-якого виду тканин і меблево-декоративних матеріалів. Даний спрей можна розприскувати безпосередньо на пляму. Не залишає білих ореолів.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати безпосередньо на плями з відстані – 10 см і зачекати кілька хвилин. Залишки видалити за допомогою щіточки. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні.

Упакування

Аерозольний балон – 400 мл, 500 мл. нетто. 12 шт. у картонному ящику.