DETER 100

Знежирюючий детергент в спреї на основі розчинників, що повільно випаровуються.

Опис

  • НЕ МІСТИТЬ ФРЕОНІВ
  • ПРОНИКАЄ ВСЕРЕДИНУ ТА РОЗЧИНЯЄ ВСІ ТИПИ ЗАБРУДНЕНЬ
  • УСУВАЄ ОЛИВУ, ЖИР, СМОЛИ, КЛЕЙ
  • ДОБРЕ ОЧИЩУЄ ДВИГУНИ СПЕЦІАЛЬНИЙ ДЕТЕРГЕНТ ДЛЯ ШЛІФУВАЛЬНОГО КАМЕНЮ

Характеристики

Знежирюючий детергент в спреї наоснові розчинників, що повільно  випаровуються. Спеціально призначений для очищення шліфувальних кругів, механічних частин, голок, робочих столів. Дуже швидко обезжирює залізні поверхні. Проникає всередину та розчиняє жири, мастила, клей, смоли, засалювання і силіконовий герметик. Також підходить для миття двигунів та захисту від корозії. Не пошкоджує матеріалів з пластику.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати безпосередньо на поверхню, що обробляється. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні.

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах – 400 мл. нетто, каністрах – 25/50 л.