AIRNET

Очищувач в спреї на основі поверхнево-активних речовин і протигрибкових продуктів.

Опис

  • УСУВАЄ НЕПРИЄМНІ ЗАПАХИ, ОСАДИ, ЗАБРУДНЕННЯ
  • ПОШИРЮЄ ПРИЄМНИЙ АРОМАТ

Характеристики

Очищувач в спреї на основі поверхнево-активних речовин і протигрибкових продуктів. Завдяки спеціальній формулі утворює густу піну, яка проникає в канали кондиціонера, усуваючи неприємні запахи, плісняву, осади, бруд, і таким чином відкидаючи потребу в ремонті. Містить есенцію, яка поширює приємний аромат в салоні і в кабіні водія. Також підходить для очищення промислових і побутових кондиціонерів. Завдяки 60 см трубці очищує важкодоступні частини кондиціонера.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Для побутових установ: вимкніть кондиціонер, вставте зонд у його канал і при потребі витягніть фільтр. Розпилювати напротязі 15-20 сек. Зачекайте 15 хв перед тим, як ввімкнути апарат. Для промислових установ: розпилювати спрей на холодну плату і на канал, застосовуючи трубку, яка дозволяє досягти найбільш важкодоступних частин кондиціонера.

Упакування

Поставляється в аерозольних балонах, 400 мл. нетто. 12 шт. у картонному ящику