TAKTER® 800

Високоадгезивний клей тимчасової фіксації з системою анти-бруд, спеціально призначений для фіксації тканини під час вишивки чи лекал під час крою.

Опис

  • ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ТЕКСТИЛЬНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
  • КЛЕЙ ТИМЧАСОВОЇ ФІКСАЦІЇ В СПРЕЇ
  • ВИСОКОАДГЕЗИВНИЙ
  • З СИСТЕМОЮ АНТИ-БРУД

Характеристики

Високоадгезивний клей тимчасової фіксації з системою анти-бруд, спеціально призначений для фіксації тканини під час вишивки чи лекал під час крою. Не забруднює і не переноситься на тканини. Не забруднює вишивальні машини.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність, навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких джерел вогню. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати на відстані приблизно 25-30 см і тоді розмістити тканину для вишивки чи лекала для розкрою.

Упакування

Аерозольний балон 500 мл нетто. 25 балонів у картонній коробці.