TAKTER® 3000

Екстра сильний клей постійної дії спеціально призначений для шовко-трафаретного друку в текстильній промисловості.

Опис

  • КЛЕЙ ДЛЯ ШОВКО-ТРАФАРЕТНОГО ДРУКУ
  • СТІЙКИЙ ДО ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР
  • ЕКСТРА СИЛЬНА ФІКСАЦІЇ
  • НЕ МІСТИТЬ ПВХ І ФТАЛАТІВ

Характеристики

Екстра сильний клей постійної дії спеціально призначений для  шовко-трафаретного друку в текстильній промисловості.  Висока якість та довготривалість дії клею гарантує  стійку фіксацію одягу або тканини на основі під час друку, запобігаючи її зсовуванню. Витримує високу температуру міжопераційної сушарки. Не забруднює та не переноситься на тканину, на якій виконується друк.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність, навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких джерел вогню. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Рівномірно розпилювати на відстані приблизно 20 см  і тоді підготувати тканину до друку.

Упакування

Аерозольний балон 600 мл нетто. 12 балонів у картонному ящику.