TAKTER® 2000

Багатофункціональний сильний клей постійної дії спеціально призначений для шовко-трафаретному друку в текстильній промисловості.

Опис

  • ПОСТІЙНИЙ КЛЕЙ ДЛЯ ШОВКО-ТРАФАРЕТНОГО ДРУКУ
  • СТІЙКИЙ ДО ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУР
  • СИЛЬНА ФІКСАЦІЯ
  • НЕ ЗАБРУДНЮЄ ТА НЕ ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА ТКАНИНУ
  • НЕ МІСТИТЬ ПВХ І ФТАЛАТІВ

Характеристики

Багатофункціональний сильний клей постійної дії спеціально призначений для  шовко-трафаретному друку в текстильній промисловості. Використовується для фіксації одягу або тканини на основі під час друку. Високо адгезивний клей витримує високу температуру міжопераційної сушарки. Підходить для багатьох застосувань. Не забруднює та не переноситься на тканину, на якій виконується друк.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність, навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких джерел вогню. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Рівномірно розпилювати на відстані приблизно 20 см    і тоді  підготувати тканину до друку.

Упакування

Аерозольний балон 600 мл нетто. 25 балонів у картонній коробці.