SUPER STAK

Спрей проти розбризкування металу при зварюванні (не горючий).

Опис

  • БЕЗ СИЛІКОНУ
  • НЕ ГОРЮЧИЙ
  • ЗАФАРБОВУЄТЬСЯ
  • БЕЗ ФРЕОНІВ

Характеристики

Спрей проти розбризкування металу при зварюванні без силікону на основі синтетичних складників і CO2. Не горючий. Використовується для захисту від попадання крапель розплавленого металу на зварювальні деталі та на зварювальну лампу. Дозволяє наступні роботи з металом: малювання, гальванізацію та хромування.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розбризкувати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Уникати контактів з очима та шкірою. Одягати захисний одяг і рукавиці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу.

Спосіб використання

Розбризкувати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні, після застосування продукту провітрювати  приміщення.

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 300 мл (400 г) нетто – 25 шт. у картонному ящику.