SILICONE EXTRA

Силіконовий спрей середньої в’язкості.

Опис

  • ЗАПОБІГАЄ ПРИКЛЄЮВАННЮ
  • СПРИЯЄ КОВЗАННЮ
  • МАЄ АНТИСТАТИЧНУ ДІЮ
  • НЕ ЗАЛИШАЄ ЖИРНИХ ПЛЯМ
  • НЕ ЗАБРУДНЮЄ

Характеристики 

Силіконовий спрей середньої в’язкості. Використовується як розчинник для гумових форм, поліуретану, матеріалів з пластику та шкіри. Витримує високу температуру та не залишає подряпин на матеріалах з гуми і пластику. Також використовується як змазка для замків, рухомих механізмів карнизів, висувних шухляд, дверних петель, ткацьких верстатів, ниток, нейлону, шкіри, покритого пластиком одягу. Підходить для змащування ниток, котрі мають контакт з клейкими матеріалами. Силіконовий спрей є антистатичним і не зв’язується з папером, поліетиленом і т.п. Він знімає електростатичне притягування і не залишає жирних плям та бруду.Особливо придатний для вакуумного формування пластиків. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати безпосередньо на поверхню, що обробляється. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Використовувати лише необхідну кількість засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні. 

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 500 мл. нетто. 25 шт. у картонному ящику; каністрах 5/25 л.; бочках 50/200 л.