OROSIL ZINCO

Захисний спрей на основі цинку, золотий колір якого дозволяє працювати з жовтими деталями та ретушувати їх.

Опис

  • ЗОЛОТИЙ СПРЕЙ НА ОСНОВІ ЦИНКУ
  • ДОБРА КРИЮЧА ЗДАТНІСТЬ
  • ЗАФАРБОВУЄТЬСЯ
  • МАЄ СТІЙКІСТЬ ДО СТИРАННЯ
  • ШВИДКО СОХНЕ І НЕ СТІКАЄ

Характеристики

OROSIL це захисний спрей на основі цинку, золотий колір якого дозволяє працювати з жовтими деталями та ретушувати їх. Характеризується підвищеною криючою здатністю. Утворює еластичну плівку, яку можна пофарбувати. Висока стійкість до стирання та окиснення під впливом атмосферних явищ. Швидко сохне і не стікає.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 25 см. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. 

Упакування

Аерозольний балон, 400 мл нетто – 12 шт. у картонному ящику.

Завантажити TDS