INOXSIL

Спрей на основі алюмінію та сплаву нержавіючої сталі.

Опис

  • ДОБРА КРИЮЧА ЗДАТНІСТЬ
  • ЗАФАРБОВУЄТЬСЯ
  • ТЕМНИЙ МЕТАЛІК
  • ШВИДКО СОХНЕ І НЕ СТІКАЄ

Характеристики

INOXIL – це спрей на основі алюмінію та сплаву нержавіючої сталі. Використовується для обробки поверхонь з нержавіючої сталі (зварювальних швів, огорож, цистерн, трубопроводів, морського спорядження, холодильних камер). Утворює еластичну плівку, яку можна залишити як остаточне покриття чи пофарбувати. Швидко сохне (3-5 хвилин) та не стікає.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Почистити та знежирити поверхню, яку потрібно обробити. Добре збовтати перед використанням. Розпилювати з відстані 25 см. Після застосування перевернути банку і розпилювати кілька секунд, щоб запобігти закупорюванню клапана.

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400 мл нетто. 12 шт. у картонному ящику