NO SLIT

Спрей проти ковзання будь-яких ременів: плоских, круглих, у формі трапеції.

Опис

  • АНТИКОВЗАННЯ ДЛЯ РЕМЕНІВ
  • ВІДМІННА ЯКІСТЬ
  • УСУВАЄ ШУМ ВІД КОВЗАННЯ

Характеристики

Спрей проти ковзання будь-яких ременів: плоских, круглих, у формі трапеції. Збільшує силу тяги, не призводить до затвердіння обробленої поверхні. Cтійкий до води, усуває шум, спричинений ковзанням. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 30см. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Тільки для професійного використання. 

Упакування

Аерозольний балон, 400/500 мл. нетто – 12 шт. у картонному ящику.