ESASIL®

Засіб для просочення – водовідштовхувальний

Опис

Esasil водостійкий силікон, просочувальний для використання у будівництві.

Особливості:

 • Склад: водостійка силіконова смола в розчині
 • Зовнішній вигляд: прозора жовта рідина
 • Активна речовина: 10%
 • Густина: 0,82 гр/см3
 • В’язкість: 1-5 МПа
 • Темпер. займання: 39 °C
 • Розчинність: нерозчинний у воді, розчинний у гідрокарбонаті (вуглеці)  і органічних розчинниках
 • Водостійкий ефект з’являється після випарування розчинника.

Застосування

Esasil використовується як водостійкий захист для абсорбуючих  будматеріалів таких як: бетонна кладка, дисперсно-армовані панелі, цегляні кладки, силіконова пемзосилікатна цегла, природні каміння або бетонні блоки, пористий фундамент, штукатурка і мінеральне малювання, і ін. Використовується також як  ґрунтовка для  зовнішніх фарб і також ефективний для  мокрих субстратів. Не підходить як водовідштовхувальний для гіпсу.  Чудова стійкість до  лужних стін, що робить Esasil дійсно ефективним для будь-якого високо лужного матеріалу pH 9 (свіжий бетон) і це також важливо для менш абсорбуючих матеріалів і/чи темно кольорових матеріалів. Після застосування, ESASIL реагує з атмосферним повітрям, створюючи водовідштовхувальний бар’єр без формування покриття, яке уникає проникання субстрату.   Проникнення, включаючи пористі стіни і капілярні канали, які залишаються відкритими, робить водовідштовхувальними оброблювані матеріали, дозволяючи випаровування газу (СО2) і води, гарантуючи водостійкість проти води і атмосферних факторів (дощ, кислотний дощ, і ін.). Вода вражає поверхню (вертикальну чи похилу) водостійку і оброблену ESASIL, і в результаті стікає. Уникає проникності дощу, матеріали захищені від розходження щілин і тріщин, засажених і корозійних речовин, що спричинює дощ.

Час дії залежить від правильного застосування. Обробка повинна повторятися після 5 років, навіть, якщо ефект проникнення достатній на 10 років.

Вказівки щодо використання:

ESASIL повинен використовуватися на сухих поверхнях, для того, щоб уникнути недостатнього проникнення для ефективності обробки. Обробка відбувається нанесенням за допомогою малярської щітки чи розпилюванням. Видаліть  можливу флуоресценцію:  очищенням щіткою, помийте 5% хлористою кислотою, тоді промийте водою. Необхідним є однакове поглинення, рекомендується проводити це без перерви на тій самій стіні, щоб уникнути того, що деякі ділянки можуть залишитися необробленими: коли розчинник випарувався, важко розрізнити оброблені частини, оскільки водовідштовхувальний бар’єр невидимий. Коли наносимо засіб за допомогою щітки, зверніть увагу на те, щоб обробляти досконало кожну частину  стіни. Коли використовуєте пістолет для розпилювання, тиск має бути зменшений, розпилювати приблизно на відстані 10 см, уникаючи надлишкового розпилювання. Застосовуйте засіб ESASIL до повного просочення мокрого субстрату, що означає – не давати так багато часу між першим нанесенням і наступним. Переконайтеся, що субстрат висохнув перед нанесенням. Захистіть двері і вікна від можливого потрапляння силікону під час розпилювання, у такому випадку промийте негайно віконне скло чистим розчинником.

Загалом 2 нанесення є достатніми для практично всіх субстратів.

Потрібна кількість засобу ESASIL для субстрату і ефективності обробки має бути визначена кожного разу, проводячи деякі тести на маленькій частині оброблюваного матеріалу.

Потрібні дози змінюються залежно від абсорбції оброблюваного матеріалу, вони, як правило, коливаються від 0.1 до 1 літри / м2.

Нижче наведено деякі вихідні значення:

1 літра ESASIL є достатньою для обробки:           

 • Дисперсно-армований бетон ( 10-15 m2 )
 • Природні і мінеральні каміння ( 15-20 m2 )
 • Свайний фундамент ( 3-5 m2 )
 • Силікатна цегла ( 2-3 m2 )
 • Цегла ( 2-3 m2 )

Ми пропонуємо здійснити деякі попередні тести, щоб перевірити застосування і результат роботи, так як інколи можуть з’явитися варіації світлих відтінків на оброблюваному матеріалі.

Зберігання

ESASIL має зберігатися і перевозитися при температурі < 30° С, тоді як на нього не впливають низькі температури.                                                           

Не допускайте потрапляння прямого сонячного проміння. Якщо зберігати в оригінальних закритих упаковках, продукт зберігається не менше 12 місяців з дати випуску.

Притримуйтеся відповідних правил безпеки по відношенню до органічних розчинників. Не куріть при використанні засобу і уникайте близькості до будь-якого полум’я. Для додаткової інформації, прочитайте Паспорт безпеки.

Пакування: 5-25-50-200-1000 літрів