LUBRITEF

Суха змазка в спреї на основі ПТФЕ (політетрафторетилену)

Опис

  • СУХА ЗМАЗКА В СПРЕЇ УТВОРЮЄ ЩІЛЬНУ БІЛУ СУХУ ПЛІВКУ
  • ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ЗМАЩУВАННЯ ЗАКРІПЛЕНЬ, ЗАМКІВ, ДВЕРЕЙ АВТОМОБІЛІВ, РУХОМИХ ЧАСТИН, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ ПІД ТИСКОМ І ВИСОКОЮ ТЕМПЕРАТУРОЮ
  • ВИТРИМУЄ ВИСОКУ ТЕМПЕРАТУРУ (ДО 300оС)
  • НЕ ВТРАЧАЄ СВОЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ В СИЛЬНОМУ КИСЛОТНОМУ І ЛУЖНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Характеристики

Суха змазка в спреї на основі ПТФЕ (політетрафторетилену) в порошку. Утворює щільну білу суху плівку, що використовується для змащування машин для обробки пластикових матеріалів, закріплень, екстракторів, проводів, рельсів доменних печей, дверних та віконних петель, висувних шухляд, замків, дверей автомобілів, ущільнень, а також рухомих частин, що знаходяться під високим тиском та високою температурою. Хороший антистатик для матеріалів з пластику. Витримує високу температуру (до 300оС). Також не втрачає своїх властивостей в сильному кислотному та лужному середовищі, змащує частини, що  перебувають в сталому терті.

Не містить оливних речовин. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 25 см. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. 

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400 мл. нетто – 12 шт. у картонному ящику.