LUBRICAT

Змазка з ПТФЕ (політетрафторетиленом) підходить для ланцюгів велосипедів.

Опис

  • ЗМАЩУЄ ЛАНЦЮГИ ВЕЛОСИПЕДІВ
  • НЕ МІСТИТЬ РОЗЧИННИКІВ
  • ЗАХИЩАЄ ВІД КОРОЗІЇ

Характеристики 

Спрей – змазка з ПТФЕ (політетрафторетиленом) підходить для ланцюгів велосипедів. Швидко просочується по ланцюгу, очищуючи і змащуючи його протягом багатьох кілометрів. Не притягує пилюку. Не містить розчинників. Водостійкий, захищає ланцюг від корозії. Дуже добре змащує навіть тоді, коли ланцюг сильно натягнутий. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 25 см. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів.

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400 мл. нетто – 12 шт. у картонному ящику.