TURBOSIL

Поліруючий спрей з силіконом використовується для внутрішніх деталей автомобілів, панелей приладів, пластикових частин, дерев’яних поверхонь, меблів, шкіри, меблів.

Опис

  • ПОЛІРУЄ І ЗАХИЩАЄ ВІД ПИЛЮКИ
  • МІСТИТЬ АРОМАТИЗОВАНУ АНТИДИМОВУ ЕСЕНЦІЮ
  • МАЄ АНТИГРИБКОВІ ТА ВОДОВІДШТОВХУЮЧІ ВЛАСТИВОСТІ

Характеристики

Поліруючий спрей для панелей приладів

Поліруючий спрей з силіконом використовується для внутрішніх деталей автомобілів, панелей приладів, пластикових частин, дерев’яних поверхонь, шкіри, меблів. Містить ароматизовану антидимову есенцію і антистатичні домішки. Не забруднює та не залишає жирних плям. Захищає від пилюки, плісняви. Має водовідштовхуючі та антигрибкові властивості.

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ.

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 25 см. Натирати насухо з допомогою чистої м’якої ганчірки. Не розпилювати в навколишнє середовище. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. 

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400 мл. нетто – 25 шт. у картонному ящику.

Завантажити TDS