RESINA DI SILICONE

СТІЙКИЙ АНТИПРИКЛЕЮВАЧ У СПРЕЇ

Опис

ХІМІЧНИЙ СКЛАД:

  • БАЗОВИЙ СКЛАД: Кремнієва смола, що самополімеризується під дією високої температури
  • СОЛЬВЕНТ: Дихлорметан
  • ПРОПЕЛЛЕНТ: очищений вуглеводень, без запаху

ВИКОРИСТАННЯ:

Гумова промисловість, вироби з пластику, дерева

ЗАСТОСУВАННЯ:

Resina di Silicone – спрейдля відділення гумових матеріалів від форми (“антиприклеювач”). Засіб утворює на поверхні форми стійку суцільну плівку, що витримує багато годин роботи. Також може використовуватися для обробки форм з гумових та пластикових матеріалів (поліестру, поліетилену, полістиролу, фенопласту, амінопласту), обробки циліндрів клеючих та розбризкуючих пристроїв в текстильній промисловості, клеючих пресів для дерев’яних композитів, кабелів.

Забезпечує довготривалу дію: Відрізняється від звичайних силіконових засобів, оскільки цей продукт приклеюється до форми, утворюючи стійку суцільну плівку з чудовою відштовхуючою здатністю, що витримує близько 100 годин роботи. Зберігає свої характеристики до 150°С.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:

Щоб досягнути кращої клейкості треба помити та знежирити поверхню. Розпилюйте з відстані 30 см. Якщо це можливо, запікайте оброблену форму протягом 30 хвилин при 100°С або 20 хвилин при 150°С, або залиште її застигати при кімнатній температурі. Після приготування, форма готова до використання.