MOB-LUBE

Спрей на основі бісульфату молібдену.

Опис

  • ЗМАЗКА НА ОСНОВІ БІСУЛЬФАТУ МОЛІБДЕНУ
  • ДЛЯ ЗМАЩУВАННЯ ДЕТАЛЕЙ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ ПІД НАТИСКОМ, ПІДШИПНИКІВ, ШЕСТЕРЕНЬ І Т.Д.
  • НЕ ЗМИВАЄТЬСЯ ВОДОЮ
  • ВИТРИМУЄ ВИСОКУ ТЕМПЕРАТУРУ (ДО 700 оС)

Характеристика

Сіра мікродисперсна змазка в спреї на основі бісульфату молібдену використовується для змащування деталей, що під час роботи знаходяться під сильним натиском, підшипників, шестерень, деталей, що обертаються, рельсів доменних печей; в процесі ковки, фарбування, тиснення, ланцюгів доменних печей, гайок, шарнірів, частин бойлерів, пальників, канатів, сталевих тросів, деталей, що знаходяться під впливом високої температури. Не змивається водою, витримує високу температуру (до 700оС), не окиснюється. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів.   Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. 

Спосіб використання

Наносити за допомогою щітки безпосередньо на поверхню, що обробляється. Використовувати лише необхідну кількість засобу.

Упакування

Може поставлятися у: банках 400 мл. нетто;