AUTOSIL

Діелектрична водонепроникна змазка в спреї на основі високов’язких силіконів.

Опис

  • НЕ ЗАМЕРЗАЄ
  • ЗАХИЩАЄ ВІД ІРЖІ
  • СТІЙКІСТЬ ДО КИСЛОТ
  • НЕ ЗАБРУДНЮЄ

Характеристики 

Діелектрична водонепроникна змазка в спреї на основі високов’язких силіконів.  Використовується для змащування: деталей  автомобілів, дверей, замків, завісів, антен, кабелів, підводного обладнання, човнів. Відмінно захищає від вологості та антифризу котушки, ізоляційні матеріали, фіксатори батарейок, наконечники, вітрове скло, електричні частини. Також захищає оброблені частини від роз’їдання сіллю. Зберігає свої властивості при температурі від -55 до +220С°. Не пошкоджує озоновий шар. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. Остерігатися будь-яких гострих предметів. Не палити. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. ДУЖЕ ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється з відстані приблизно 25 см. Працювати при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. 

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 200 мл. нетто – 12 шт. у картонному ящику.