FLUIDO SINTETICO

Спрей проти розбризкування (налипання крапель) металу при зварюванні.

Опис

  • БЕЗ СИЛІКОНУ
  • ЗАФАРБОВУЄТЬСЯ
  • БЕЗ ФРЕОНІВ
  • ВІДМІННА АНТИНАЛИПАЮЧА ДІЯ

Характеристики

Спрей проти розбризкування металу при зварюванні без силікону на основі синтетичних полімерів, що біологічно розкладаються.  Створений для запобігання налипанню крапель розплавленого металу на зварювальні деталі і наконечник пальника. Дозволяє наступні роботи з металом: хромування, малювання та гальванізацію. Легко усувається, оскільки має основу, що біологічно розкладається. 

Заходи безпеки

Ємність під тиском. Не виставляти під дію сонячних променів, не нагрівати понад 50° С. Не пробивати або не спалювати ємність навіть якщо порожня. Уникати безпосереднього вдихання чи попадання спрею в очі. Не розпилювати поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів.   Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у добре вентильованих приміщеннях. Тільки для професійного використання. Виробник не може нести відповідальності за будь-яку шкоду викликану неправильним використанням виробу. 

Спосіб використання

Добре збовтати перед використанням. Розпилювати продукт безпосередньо на поверхню, що обробляється. Працювати  в добре вентильованому приміщенні при відсутності поблизу відкритого полум’я або розжарених предметів. 

Упакування

Може поставлятися у: аерозольних балонах, 400/500 мл  нетто – 25 шт. у картонному ящику.